Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka.

2016-09-21, 19:01

W dniu 17.09.2016r. nasi kolarze wystartowali w Pucharze Wójta Gminy Polanka Wielka. Był to wyścig ze startu wspólnego. Kolarze zmagali się nie tylko z innymi zawodnikami oraz pagórkowatą trasą ale również z niesprzyjającą pogodą. Deszcz i niska temperatura dokuczały, jednak udało się powalczyć.

W kategorii junior młodszy nasz klub reprezentowali Michał Wenglorz oraz Marek Mulawa, którzy zajęli kolejno miejsce 4 i 14.
Po zakończeniu wyścigu juniorów młodszych do rywalizacji stanęły kobiety. Po wielu atakach Katarzyna Migdoł uplasowała się na miejscu 4 w kategorii Kobiety Open a Edyta Gołek i Małgorzata Manowska wygrały w kategoriach juniorka młodsza i młodziczka.
W grupie juniorów nasze barwy świetnie reprezentował Mateusz Manowski, który dzielnie uciekał w towarzystwie dwóch innych zawodników przez większość wyścigu. Niestety kraksa na ostatnim zakręcie wyeliminowała go z walki o zwycięstwo. Paweł Lubowiecki popisał się dobrym finiszem zajmując miejsce 3. Kacper Piechaczek, Bartosz Bożek i Maciej Ziebura nie ukończyli rywalizacji.

Udostępniamy piękne zdjęcia autorstwa Katarzyny Bańki.