Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Krokowa-Gdynia

2017-06-25, 18:43

MP

Mistrzostwa Polski odbywały się od 21 do 25 czerwca. Kolarze rywalizowali w czasówce i w starcie wspólnym.

21 czerwca odbyła się jazda indywidualna na czas. Nasz klub reprezentowali Edyta Gołek i Mateusz Manowski.
W juniorkach Edyta Gołek zajęła 22 miejsce a w juniorach Mateusz Manowski 27 miejsce.
22 czerwca, start wspólny.
W juniorkach bardzo dobrze pojechały nasze juniorki Edyta Gołek nieznacznie przegrała brązowy medal a Kasia Migdoł zajęła 18 miesce. Kategoria junior również dostarczyła nam sporych emocji za sprawą Michała Weglorza który zainicjował decydującą uczeczkę która walczyła o medale, niestety trudy ostatniego podjazdu pozwoliły mu jedynie zająć 5 miejsce. Pozostali Juniorzy Mateusz Manowski oraz Bartek Marek ukończyli wyścig w peletonie.