Dobry występ naszych zawodników w Pucharze Słowacji!

2016-04-13, 21:09

W dniach 9-10.04.br odbył się Puchar Słowacji. W sobotę nasi kolarze zmierzyli się z czasówką, natomiast w niedzielę ścigali się na 23 kilometrowej rundzie. Najlepiej spisała się Edyta Gołek która zajęła 3 miejsce w obydwóch wyścigach!

Czasówka 9.04
Młodziczki miały do pokonania 5 kilometrów. W tej kategorii Małosia Manowska zajęła 11 miejsce. Juniorki młodsze pokonywały 10 kilometrów, bardzo dobrze jechała Edyta Gołek która zajęła 3 miejsce. Juniorzy młodsi i juniorki pokonywali 15 kilometrów. W juniorach młodszych dobrze pojechał Michał Wenglorz który zajął 10 miejsce, drugi Michał Szklanny zajął 53 miejsce. W juniorkach Kasia Migdoł zajęła 9 miejsce. Juniorzy i elita mieli do pokonania 23 km. W juniorach dobrze pojechał Mateusz Manowski zajmując 6 miejsce pozostali juniorzy tj. Kamil Białończyk, Bartek Bożek oraz Paweł Lubowiecki zajęli kolejno 13,29 oraz 47 miejsce.
Start wspólny 10.04
Młodziczki pokonywali dystans 23 kilometrów. W tej kategorii dobrze pojechała Małgosia Manowska która zajęła 3 miejsce. Juniorki młodsze pokonywały 46 kilometrów i w tej kategorii nie zawiodła Edyta Gołek która ponownie uzupełniła podium! Juniorzy młodsi oraz juniorki pokonywali 69 kilometrów. W juniorach młodszych ponownie dobrze spisał się Michał Wenglorz zajmując 6 miejsce, drugi z Michałów ukończy wyścig pod koniec 50-tki. W juniorkach Kasia Migdoł zajęła miejsce 15-tce. Juniorzy i elita pokonywali dystans 115 kilometrów. W juniorach ukończył tylko Mateusz Manowski który zajął 11 miejsce.