Puchar Czech Kyjov

2016-04-20, 21:00

W dniach 9-10.04 odbył się Puchar Czech. W pierwszy dzień odbyło się kryterium ulicami Kyjova, natomiast dzień puźniej runda prowadziła po terenie mocno pofałdowanym.

Kryterium odbyło się na 1500 metrowej rundzie ulicami Kyjeva.
Młodziczki pokonywały aż 12 okrążeń. W tej kategorii Małgosia Manowska zajęła 8 miejsce. Juniorzy młodsi pokonywali 21 okrążeń, niestety Michał Wenglorz nie ukończył wyścigu. Juniorki pokonywały 18 okrążeń, Kasia Migdoł zajęła 14 miejce. Juniorzy pokonywali 27 rund, Mateusz Manowski zajął 8 miejsce, Kamil Białończyk 29 miejsce, niestety Maciej Ziebura nie ukończył wyścigu.

Start wspólny - kolarze ścigali się na 15 kilometrowej rundzie z startem i metą w Kyjevie.
Młodziczki jechały jedną rundę, Małgosia Manowska aktywnie jechała zajmując 7 miejsce. Juniorzy młodsi i juniorki pokonywali 4 rundy, w tej kategorii Michał Wenglorz zajął 29 miejsce a Kasia Migdoł 10-te. Juniorzy Mateusz Manowski i Kamil Białończyk jechali bardzo aktywnie odjeżdżając na przedostatniej rundzie jednak peleton wchłonął ich na dojeździe do ostatniego okrążenia. Mateusz Manowski zajął 38 miejsce a Kamil Białończyk 42 miejsce, niestety nie ukończył Maciej Ziebura.