Puchar Polski w Koziegłowach (Mistrzostwa Śląska).

2016-06-15, 22:00

W dniach 11-12.06 odbył się Puchar Poski w Koziegłowach. W ramach wyścigu odbyły się także Mistrzostwa Śląska. Medale zdobywali: Edyta Gołek, Kasia Migdoł, Joanna Kałużna, Małgosia Manowska, Mateusz Manowski, Michał Wenglorz.

Jazda indywidualna na czas 11.06.
W NAWIASIE MIEJSCE W MISTRZOSWACH ŚLĄSKA ( )
W młodziczkach Małgosia Manowska zajęła 5 miejsce (2). W juniorkach młodszych Edyta Gołek zajęła 7 miejsce (1). W juniorach młodszych Michał Wenglorz zajął 37 miejsce (5), Marek Mulawa zajął 65 miejsce (9). W juniorkach Kasia Migdoł zajęła 9 miejsce (1), Joanna Kałużna 15 (3). W juniorach Mateusz Manowski zajął 16 miejsce (3), Kamil Białończyk 29 (6), Paweł Lubowiecki 35 (10), Bartek Bożek 36 (11), Kacper Piechaczek 37 (12).

Start wspólny 12.06.
W młodziczkach Małgosia Manowska zajęła 7 miejsce (2). W juniorkach młodszych Edyta Gołek zajęła 13 miejsce (1). W juniorach młodszych Michał Wenglorz zajął 12 miejsce (1). W juniorach Kasia Migdoł zajęła 10 miejsce (1). W juniorach Kamil Białończyk zajął 31 miejsce (4), Mateusz Manowski 37 (5).